Potencjał
Struktura organizacyjna EXPRESSLOGIC z 4 wyspecjalizowanymi działami dysponuje potencjałem zapewniającym innowacyjne i kompleksowe rozwiązania transportowe, logistyczne i serwisowe dla Twojej branży.

EXPRESSLOGIC to przede wszystkim ludzie, których praca pozwala na realizacje celów oraz wizji Twojej firmy. Stanowią doświadczony i międzynarodowy zespół, który korzystając ze sprawdzonych procedur organizacyjnych przy wsparciu zaawansowanych rozwiązań informatycznych czuwa nad powierzonym towarem i pozostaje do Twojej dyspozycji 24h.

Nowoczesna flota 100 własnych pojazdów wsparta technologią komunikacji i lokalizacji z kompleksowym zapleczem serwisowym pozwala na profesjonalne i kompleksowe jej zarządzanie oraz terminowość / niezawodność świadczonych usług. Atutem EXPRESSLOGIC jest posiadanie w ramach floty zróżnicowanego taboru, w tym naczep standard, mega oraz chłodni przystosowanych do transportu towarów w temperaturze kontrolowanej.

EXPRESSLOGIC gwarantuje ciągłość realizacji umów przewozu do Rosji, na Białoruś i Ukrainę z racji posiadania wielokrotnych zezwoleń - CEMT/EKMT na wykonywanie przewozów do w/w państw (ruch w obrębie UE odbywa się bez zezwoleń).

Firma EXPRESSLOGIC to stabilny partner dla Twojego biznesu w Polsce i Europie.
CZYTAJ TAKŻE
SPRAWDŹ