Wizja i misja
Doświadczenie EXPRESSLOGIC w dziedzinie międzynarodowego transportu drogowego jest budowane od połowy lat 90tych. Od początku dążyliśmy do stworzenia optymalnych rozwiązań transportowych w oparciu o własne spostrzeżenia, uwagi klientów, szkolenia pracowników oraz przeprowadzone badania, dążąc do uzyskania miana SPECJALISTY w transporcie pomiędzy Wielką Brytanią i Rosją.

Działalność EXPRESSLOGIC jest dedykowana dla sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które zdecydowały się na outsourcing usług transportowych / logistycznych. Dzięki profesjonalizmowi personelu oraz znajomości branży zapewniamy indywidualne rozwiązania, które pozwalają podnosić konkurencyjność naszych Klientów.

Oferowane przez EXPRESSLOGIC rozwiązania logistyczne są projektowane z uwzględnieniem elastyczności niezbędnej w szybko zmieniającym się otoczeniu, w szczególności z uwzględnieniem różnych typów klientów i branży, w których działają.

Naszą misją jest BUDOWANIE KONKURENCYJNOŚCI NASZYCH KLIENTÓW POPRZEZ DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH DEDYKOWANYCH DLA KONKRETNEJ BRANŻY.

Wizja marki ExpressLogic:
Zdobycie pozycji lidera w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań logistycznych.
CZYTAJ TAKŻE
SPRAWDŹ